Teknolojik Promosyon Ürünleri

phone-product

Promosyon ürünlerinde yeni trend olan teknolojik ürünler ile hayatımızın büyük bir kısmını kapsıyor. Teknolojik promosyon ürünlerinden biri olan powerbank cep telefonu, ipad, notebook vb. gibi ürünleri artık dışarıdayken kolayca şarj edebilirsiniz.

Powerbanklar sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde teknolojik ürünlerinizi şarj edebilir, seyahat ederken ve yolculuk sırasında her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Hatta bazı promosyon powerbank’larda  iki adet USB girişi bulunmaktadır bu sayede aynı anda iki cihazda şarj edebilirsiniz.

Dilerseniz firmaya özel ve kişiye özel baskı imkanı ile powerbank’larınız sizin hayal gücünüzle özelleştirilebilir. Metal powerbanklarda isme özel lazer baskı yapılabilmektedir. Böylece kişiye özel promosyon gerçekleştirebilir daha çok ilgi çekebilirsiniz.

Powerbanklarda teknik özellik olarak telefonunuza uygun üçlü çevirici uçlar iphone, ipad, samsung gibi bir çok markaya uygundur.  Farklı modelde, renklerde ve farklı tasarımlarda bulabileceğiniz  çeşitleri mevcuttur. Şarj gücü 2600mAH – 10000mAH arasındadır.

Teknolojik olan bir diğer ürün ise USB Flash Belleklerdir. Hayatımızın birçok kısmında dijital ortamlarda veriler bulundururuz  ve bazı verilerin kaybolmasını istemeyiz. Usb flash bellekler bu noktada yardımınıza yetişiyor. Günümüzde artık her yerde flash bellekleri görmek mümkün eskiden düğün görüntüleri için çekilen videolar yada fotoğraflar cdler ile verilirdi ancak şimdilerde flash belleklerle veriliyor. Saklamak istediğiniz her hangi bir anıyı, bilgiyi, fotoğraf ve videoyu saklayabilir, istediğiniz zaman görüntüleyebilsiniz. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte artık bilgisayar ortamlarında verilerin kaybolması çok daha kolaylaştı. Çok küçük boyutlarda olan bu ürünler cebinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir üründür. 2-4-6-8-16-32 Gb şeklinde boyutlarının çeşitleri bulunmaktadır.

Teknolojik promosyon ürünlerinden olan Usb flash belleklerin renk, tasarımve model olarak bir çok çeşidi bulunmaktadır. Anahtarlık şeklinde, metal görünümlü, waterproof mini metal, card şeklinde, deri kılıflı olmak üzere bir çok çeşidi vardır.